Draudimo skandalas! 40 proc. pirkėjų Lietuvoje gauna netinkamas rekomendacijas

Jei renkatės gyvybės draudimą, svarbu atlikti tyrimą ir rasti agentą, kuris galėtų pasiūlyti jūsų poreikius atitinkantį polisą. Deja, ne visi agentai yra sąžiningi ir etiški. Naujas tyrimas parodė, kad Lietuvoje 40 % pirkėjų iš draudimo agentų gavo netinkamas rekomendacijas!

Tyrime, kurį atliko draudimo priežiūros institucija „Lietuvos Respublikos Draudimo Komisija” (LDK), buvo nagrinėjama daugiau kaip 1000 praėjusiais metais Lietuvoje parduotų draudimo polisų. Rezultatai buvo triuškinantys: 40 proc. pirkėjų iš savo agentų gavo netinkamas rekomendacijas. Daugelyje šiems klientams rekomenduotų polisų buvo siūloma ribota draudimo apsauga, o kai kuriais atvejais net buvo paslėptų išimčių ar kitų elementų, kurie klientui nebuvo atskleisti.

Šis skandalas sukėlė didelį triukšmą Lietuvoje, nes daugelis žmonių mano, kad jų agentai juos suklaidino. Reaguodama į šiuos faktus, LDK įspėjo visas šalyje veikiančias draudimo bendroves ir ragina visoje draudimo pramonėje kovoti su agentais, kurie, kaip nustatyta, teikė netinkamas konsultacijas.

LDK taip pat ragina klientus patiems atlikti tyrimus, kai reikia įsigyti gyvybės draudimą, nes tai padės jiems įsitikinti, kad jie įsigyja jų poreikius atitinkantį polisą. Svarbu prisiminti, kad nors gyvybės draudimas gali suteikti finansinį saugumą mirties ar neįgalumo atveju, jis taip pat yra ilgalaikis įsipareigojimas, todėl jį reikėtų rinktis atsargiai. Prieš pirkdami atlikite namų darbus!

Šis draudimo skandalas Lietuvoje primena, kaip svarbu atlikti tyrimus prieš perkant gyvybės draudimą. Visada įsitikinkite, kad jūsų agentas teikia sąžiningas ir išsamias konsultacijas, kad galėtumėte įsigyti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį polisą. Netapkite draudimo skandalo auka – atlikite deramą tyrimą!

Įrašas paskelbtas temoje Draudimas, Lietuva, Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.