Elektrinio paspirtuko remontas, kai turite draudimą

Jei esate elektrinio paspirtuko savininkas, žinote, kad juo važinėti gali būti labai smagu. Tačiau atsitinka nelaimingų atsitikimų, o jiems įvykus gali prireikti remontuoti elektrinį paspirtuką. Jei esate apsidraudę, greičiausiai jūsų remonto darbai bus apdrausti. Šiame tinklaraščio įraše aptarsime veiksmus, kurių turite imtis, kad galėtumėte suremontuoti savo elektrinį paspirtuką. Taip pat kalbėsime apie tai, ko tikėtis iš šio proceso ir kiek laiko jis užtruks. Taip pat turite susisiekti su įmone, kuri gali atlikti draudiminį el. paspirtukų remontą: Elmeistrai.

Pirmiausia turėsite pateikti pretenziją savo draudimo bendrovei. Turėsite pateikti jiems visą reikiamą informaciją apie eismo įvykį, taip pat apie visus remonto darbus, kuriuos reikia atlikti. Kai pretenzija bus išnagrinėta, turėsite nuvežti elektrinį paspirtuką į įgaliotą remonto dirbtuvę. Remonto dirbtuvės apžiūrės jūsų paspirtuką ir pateiks jums remonto, kurį reikia atlikti, sąmatą.

Gavę sąmatą, turėsite ją pateikti draudimo bendrovei, kad ši ją patvirtintų. Draudimo bendrovei patvirtinus remonto darbus, ji išsiųs čekį tiesiai į remonto dirbtuves. Remonto dirbtuvės pradės jūsų elektrinio paspirtuko remonto darbus. Visas procesas gali užtrukti kelias savaites, todėl būkite kantrūs.

Kai elektrinis paspirtukas bus suremontuotas, vėl galėsite mėgautis važiavimu juo! Tik nepamirškite važiuoti saugiai ir visada dėvėkite šalmą. Jei turite klausimų apie remonto procesą, nedvejodami kreipkitės į mus ir mes mielai padėsime. Dėkojame, kad perskaitėte, ir tikimės, kad šis tinklaraščio įrašas buvo naudingas.

Įrašas paskelbtas temoje Draudimas, Lietuva, Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.