Kada draudikai nedraudžia gyvybės arba nelaimingų atsitikimų draudimu?

Gyvybės ir nelaimingų atsitikimų draudimas yra populiari paslauga, kuri leidžia draudimo gavėjams jaustis saugesniems ir užtikrinti finansinę paramą nenumatytomis aplinkybėmis. Vis dėlto ne visada ir ne visiems asmenims tokie draudimai yra prieinami. Kokiomis aplinkybėmis ir kodėl draudikai gali atmesti prašymą drausti gyvybę arba nelaimingus atsitikimus?

Amžius

Dažniausiai draudimo bendrovės turi amžiaus ribojimus tiek minimalų, tiek maksimalų. Pavyzdžiui, kūdikiai ar labai senyvi asmenys gali neturėti galimybės apsidrausti gyvybės draudimu.

Esamos sveikatos būklės

Asmenys, sergantys sunkiomis lėtinėmis ligomis, gali susidurti su draudimo gavimo problemomis. Kai kurios draudimo bendrovės gali netaikyti apribojimų, bet už tai taikyti didesnius mokesčius.

Profesinė rizika

Asmenys, dirbantys ypač pavojingose profesijose, tokiose kaip kariuomenė, gaisrininkai, narai ar kiti panašūs darbai, gali susidurti su draudimo ribojimais arba brangesniais tarifais.

Hobio ar pramogų rizika

Pavyzdžiui, ekstremalių sportų entuziastai gali susidurti su papildomais draudimo mokesčiais arba visišku draudimo nebuvimu.

Gyvenimo būdo veiksniai

Rūkymas, alkoholizmas ar kitos narkotinės medžiagos gali padidinti riziką negauti draudimo arba mokėti didesnes įmokas.

Istorinė informacija

Tai gali apimti ankstesnius nelaimingus atsitikimus, bandymus nusižūdyti ar kitą svarbią informaciją, kuri gali būti laikoma draudimo gavimo kliūtimi.

Geografinė vieta

Asmenys, gyvenantys ar dirbantys regionuose su aukštu nusikalstamumu ar karo zonose, gali susidurti su apribojimais.

Draudimo bendrovės vertina kiekvieną klientą individualiai, remdamiesi išsamia analize, kuri padeda nustatyti potencialią riziką. Būtina atsiminti, kad draudimo tikslas yra padėti asmenims užtikrinti finansinę saugą, bet kartu ir užtikrinti, kad draudimo bendrovė neturėtų nuolatinių nuostolių dėl per didelės rizikos.

Jeigu susiduriate su sunkumais gaunant gyvybės ar nelaimingų atsitikimų draudimą, visada galite kreiptis į draudimo brokerius, kurie gali padėti rasti geriausią pasiūlymą pagal jūsų individualias aplinkybes.

Įrašas paskelbtas temoje Draudimas, Lietuva. Išsisaugokite pastovią nuorodą.